Opcje przeglądania

Doradcy noszenia w chustach i nosidłach

Nauka noszenia w chuście przebiega najsprawniej i najłatwiej jeśli w jej trakcie Rodzicowi towarzyszy profesjonalista, czyli doradca noszenia w chustach. W CarryLove.pl czekają na Was doradcy noszenia, którzy ukończyli dwie funkcjonujące w Polsce szkoły noszenia - ClauWi i Akademię Noszenia Dzieci. Prowadzą chustowe konsultacje indywidualne z Rodzicami oraz warsztaty, na których uczą prawidłowo wiązać chustę czy nosić dziecko w nosidle. Jeśli chcesz się z nami nauczyć motać, zapraszamy! Ofertę konsultacji chustowych w CarryLove.pl znajdziesz tutaj.

Jeśli nie masz możliwości (albo nie chcesz) przyjechać do CarryLove.pl do nas na Anielewicza 37 w Warszawie, a chciałabyś nauczyć się bezpiecznie i zdrowo wiązać swoje dziecko w chustę, zapraszamy na spotkanie on line. One też funkcjonują i sprawdzają się równie dobrze jak nauka face to face z doradcą noszenia. Mamy już spore doświadczenie w tym temacie. Więcej o konsultacjach chustowych on line i przymiarkach nosidłowych on line tutaj

Lista doradców noszenia z całej Polski

Jeśli jednak zależy ci na bezpośrednim spotkaniu z doradcą noszenia z twojej okolicy, mamy dla ciebie ich listę. Poniżej znajdziesz polecanych przez CarryLove.pl doradców noszenia z wielu zakątków Polski.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl