Kontakt

CarryLove.pl

Galeria Światowida
Światowida 49 lok 46
Warszawa

info@carrylove.pl
rent@carrylove.pl
(48) 506 805 579

Blog
Jak wybrać swoją pierwszą chustę?

Pierwsza chusta do noszenia dziecka… Równie ważna, jak każde ubranko, które z tak wielką pieczołowitością mamy wybierają dla swojego maleństwa. Ale decyzje bywają trudne, a chusty różnorakie. Co wybrać? Jak przymierzyć się do debiutu i przekonać się, że taki sposób noszenia dziecka może dawać jednej i drugiej stronie mnóstwo radości?

BLOG - tagi
O nas

CarryLove.pl to Twój sklep i wypożyczalnia gdzie znajdziesz wszystko do tulenia swojego maluszka. W asortymencie mamy chusty długie i kółkowe, nosidełka ergonomiczne i akcesoria okołochustowe.

Naszym celem jest znalezienie dla Ciebie produktu idealnego, abyś miała jeszcze więcej satysfakcji i przyjemności z noszenia i tulenia swojego maluszka.  Zamawiamy produkty z różnych obszarów świata abyś miała możliwość dobrania chusty lub nosidełka, które będą spełniały 100% Twoich oczekiwań. Dbamy o Ciebie i wybieramy produkty jak najwyższej jakości, których używamy sami i które testowaliśmy przed wprowadzeniem do sklepu. Jest to dla nas bardzo ważne.
 
Głównie działamy internetowo jednak znaleźć nas możesz także na warszawskim Tarchominie. Tworzymy tu miejsce specjalnie dla Ciebie - wyjątkowe, klimatyczne, gdzie uzyskasz maksymalną dawkę wiedzy o nosidełkach ergonomicznych, poradę doradcy noszenia dotyczącą wyboru odpowiedniej chusty. 
Udostępniamy również kącik do zabaw dla dzieci, przewijak oraz kanapę do karmienia ;)
 
CarryLove.pl to też MY - Asia i Wiktor oraz 2-ka naszych małych szkrabów - Róża i Staś. Tworzymy to niezwykłe miejsce współnie, wkładając dużo pozytywnej energii, siły i czasu w jego rozwój.
 
Pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie  do zobaczenia :*

info@carrylove.pl / 506 805 579

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl