Reklamacje i zwroty

ZWROT TOWARU

W sklepie CarryLove.pl jest możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od momentu otrzymania zakupionego towaru. Pamiętaj, że zwrócić możesz towar nieużywany i nieuszkodzony. W przypadku chęci zwrotu chusty do noszenia dzieci zaznaczamy, że nie należy ich prać ani wiązać.

Aby odstąpić od umowy należy sformułować oświadczenie samodzielnie bądź skorzystać ze wzoru oświadczenia o odstąpieniu od umowy, który stanowi załącznik nr 1 do regulaminu. Podpisane oświadczenie można wysłać mailem na adres info@carrylove.pl lub wraz z towarem na adres: Joanna Tworzydło, ul. Myśliborska 44 lok 130, 03-185 Warszawa, (48) 506 805 579. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.

WAŻNE! Paczki zaadresowane inaczej nie będą przyjmowane.

Dokonujemy zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jaki został użyty, chyba, że ustalony zostanie inny sposób zwrotu. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

REKLAMACJA TOWARU

Jeżeli produkt nie jest oznaczony jako produkt drugiego gatunku to wszystkie produkty w sklepie CarryLove.pl są oferowane nowe, bez wad. 

Jeżeli po rozpakowaniu paczki i obejrzeniu produktu została znaleziona wada fizyczna prosimy o taką informację drogą mailową oraz o odesłanie towaru na adres Joanna Tworzydło, ul. Myśliborska 44 lok 130, 03-185 Warszawa.

Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie regulaminu sklepu, należy kierować na adres Joanna Tworzydło, ul. Myśliborska 44 lok 130, 03-185 Warszawa, (48) 506 805 579 lub na info@carrylove.pl.

WAŻNE! Paczki zaadresowane inaczej nie będą przyjmowane.

Celem rozpatrzenia reklamacji należy przesłać lub dostarczyć reklamowany towar oraz dowód zakupu.

Sklep nie przyjmuje przesyłek wysyłanych za pobraniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl