Reklamacje i zwroty

ZWROT TOWARU w sklepie internetowym

W sklepie internetowym CarryLove.pl jest możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od momentu otrzymania zakupionego towaru. Pamiętaj, że zwrócić możesz towar nieużywany i nieuszkodzony. W przypadku chęci zwrotu chusty do noszenia dzieci zaznaczamy, że nie należy ich prać ani wiązać.

Aby odstąpić od umowy należy sformułować oświadczenie samodzielnie bądź skorzystać ze wzoru oświadczenia o odstąpieniu od umowy, który stanowi załącznik nr 1 do regulaminu. Podpisane oświadczenie można wysłać mailem na adres info@carrylove.pl lub wraz z towarem na adres: Joanna Tworzydło, CarryLove.pl, Anielewicza 37 (lokal użytkowy), 01-057 Warszawa, (48) 506 805 579. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.

WAŻNE! Paczki zaadresowane inaczej nie będą przyjmowane.

W przypadku produktów zakupionych w sklepie stacjonarnym zwrotów nie przyjmujemy, jest możliwość wymiany na inny produkt o tej samej lub wyższej wartości, jeżeli produkt ma wszystkie metki i nie ma na nim śladów używania.

REKLAMACJA TOWARU

Jeżeli produkt nie jest oznaczony jako produkt drugiego gatunku to wszystkie produkty w sklepie CarryLove.pl są oferowane nowe, bez wad. 

Jeżeli po rozpakowaniu paczki i obejrzeniu produktu została znaleziona wada fizyczna prosimy o taką informację drogą mailową oraz o odesłanie towaru na adres Joanna Tworzydło, CarryLove.pl, Anielewicza 37 (lokal użytkowy), 01-057 Warszawa, (48) 506 805 579 lub na info@carrylove.pl.

WAŻNE! Paczki zaadresowane inaczej nie będą przyjmowane.

Celem rozpatrzenia reklamacji należy przesłać lub dostarczyć reklamowany towar oraz dowód zakupu.

Sklep nie przyjmuje przesyłek wysyłanych za pobraniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl