Kontakt

CarryLove.pl

Galeria Światowida
Światowida 49 lok 46
Warszawa

info@carrylove.pl
rent@carrylove.pl
(48) 506 805 579

Zasady Wypożyczalni

Nie warto kupować kota w worku, prawda? Fajnie, gdyby można było najpierw wypróbować produkt, a dopiero potem go kupić. Albo po prostu – wypożyczyć i nie kupować wcale. Dla nas to żaden problem. Wypożycz nosidło lub chustę i korzystaj! Testuj, dotykaj, sprawdzaj, zabierz ze sobą na wakacje. Podoba Ci się taka opcja? Jeżeli tak, zapoznaj się z kilkoma zasadami. Dzięki nim wszyscy będą zadowoleni, prawda?

Co u nas znajdziesz?

 • nosidła ergonomiczne klamrowe, wiązane i onbu - bez pasa biodrowego (Tula, Fidella, LennyLamb, Ergobaby, Kokadi, Zaffiro Ergo, DIDYMOS, Oscha, Hoppediz Baby - Bondolino, Madame Googoo, Keiki Hug, Coccolare, Woven Hug, Karaush, Storchenwiege, Kibi, Manduca),
 • chusty długie tkane (Yaro, LennyLamb, Karaush, Fidella) - 100% bawełny, z domieszkami: len, wełna, repreve, tencel, konopie jedwab, bambus o długościach - 3,6m, 4,2m, 4,6m, 5,2m,
 • chusty kółkowe z ramieniem prostym i zakładkowym (Yaro, LennyLamb, Karaush, Fidella),
 • kurtki dla dwojga od rozmiaru S do XXL (LennyLamb, Twiga, Skulart, MammaStudio),
 • słuchawki wygłuszające (EciPeci, 3M).

Wybrałaś coś dla siebie?

Jeżeli tak, nasza ekipa czeka na Twój telefon (+48 506 805 579), co chwilę sprawdza skrzynkę mailową (rent@carrylove.pl) i odświeża stronę (kliknij button „Zapytaj o produkt”).

Będziemy potrzebowali prostych informacji! Podaj nam:

 • imię i nazwisko,
 • numer telefonu,
 • okres wypożyczenia,
 • sposób dostawy produktu - odbiór osobisty czy wysyłka kurierem
 • wypożyczany produkt.

I już – umowa będzie na Twojej skrzynce mailowej. Uzupełnij, wydrukuj ją w dwóch egzemplarzach i podpisz. Zeskanuj lub zrób zdjęcie i wyślij do nas mailem, a oryginał wyślij do nas później wraz ze zwracaną paczką. Jeżeli wpadniesz do nas osobiście, koniecznie zabierz ją ze sobą w 2 egzemplarzach. Możemy również wypisać ją na miejscu ;)

Odbiór i wysyłka

Wiemy, że już nie możesz się doczekać, by odebrać zamówione produkty.

Możesz to zrobić osobiście na na Warszawskim Tarchominie w Galerii Światowida, Światowida 49 lok 46.

Wolisz kuriera? Nie ma sprawy. Koszt kuriera to 16,90 zł. Kurier DPD przybywa zazwyczaj na drugi dzień (choć przewidywany czas to 1-2 dni robocze). W trakcie zamawiania daj nam znać, jaki sposób odbioru preferujesz, zaznacz na umowie właściwy!

Ile to kosztuje?

Oczywiście wszystko zależy od produktu. Ceny za jeden dzień wypożyczenia znajdziesz przy konkretnym produkcie na naszej stronie internetowej. Zależy nam na dobrej współpracy, więc do kosztu wypożyczenia nie liczymy pierwszego dnia (czyli dnia w którym odbierany jest produkt osobiście / od kuriera). Minimalny czas wypożyczenia to pełne 3 dni, za które pobieramy opłatę.

Jako profesjonaliści w każdym calu pobieramy kaucję – dla naszego i Twojego bezpieczeństwa. Ustalamy ją indywidualnie (50% wartości produktu - w przypadku nosidełek i kurtek dla dwojga kaucja wynosi 250 zł, chust długich - 200 zł, chust kółkowych - 150 zł, słuchawek - 80 zł). Jeżeli będziesz osobiście, zabierz ze sobą potwierdzenie przelewu kaucji. Nie przyjmujemy kaucji w gotówce.

Do kaucji należy doliczyć koszt wypożyczenia i ewentualną wysyłkę w jedną stronę. Kaucję zwrócimy na Twoje konto bankowe po otrzymaniu produktu w stanie w jakim został do Ciebie wysłany (stan produktu zawsze opisywany jest na umowie) do 3 dni roboczych na podany w umowie numer konta. Dbamy, aby wszystko przebiegało sprawnie! 

Zwrot

Zależy nam, aby każdy mógł skorzystać z produktów CarryLove.pl, dlatego zwróć go najpóźniej w dniu zakończenia umowy! To ważne.

Możesz wysłać produkt samodzielnie kurierem paczką rejestrowaną, która będzie posiadała numer nadania - nasze dane: Joanna Tworzydło, Galeria Światowida, Światowida 49 lok 46, 03-144 Warszawa, tel. +48 506 805 579. Chcemy pilnie śledzić losy paczki, więc koniecznie wyślij do nas numer nadania. Będziemy czuwać! Kuriera można zamówić np na www.sendit.pl lub www.furgonetka.pl

Chcesz zwrócić osobiście? Nie ma sprawy, daj nam tylko znać o której będziesz.

Chcesz przedłużyć wypożyczenie?

Super! Musimy jednak sprawdzić, czy nikt nie czeka w kolejce. Daj nam znać, ustalimy to dla Ciebie.

Co warto wiedzieć?

 • Nie musisz prać produktu, jest gotowy do noszenia! Oszczędzamy Twój czas i pieniądze. Wszystko pierzemy w proszkach przyjaznych dzieciom.
 • Potrzebna Ci instrukcja obsługi? Daj nam znać, prześlemy Ci link z filmem instruktażowym od producenta.

Potrzebujesz rady lub chcesz sprawdzić dostępność produktu? Czekamy na kontakt!

CarryLove.pl
+48 506 805 579
rent@carrylove.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl