Konsultacja nosidełkowa i przymiarki w sklepie stacjonarnym 0
Konsultacja nosidełkowa i przymiarki w sklepie stacjonarnym

Chcesz do nas przyjść i przymierzyć coś na miejscu?

Masz kilka opcji:

 • możesz przyjechać a my po krótkim wywiadzie pokażemy Ci 2-3 nosidełka które przymierzysz samodzielnie. Jesteśmy do dyspozycji i jeżeli nasza pomoc będzie potrzebna to jej udzielimy. Nie uczestniczymy w mierzeniu nosidełek jeżeli rodzic sobie tego nie życzy. Jesteśmy dostępni cały czas w sklepie i gotowi do pomocy. 
 • możesz również skorzystać z pomocy specjalisty - doradcy noszenia dzieci, który dobierze coś idealnego dla Ciebie i maluszka

Przy konsultacjach nosidłowych mamy 2 propozycje:

 1. możesz zadzwonić do nas wcześniej i umówić się na konsultacje z doboru nosidełka na konkretny dzień i godzinę, wówczas będziesz pewna, że gdy do nas przyjedziesz to doradca noszenia będzie wyłącznie do Twojej dyspozycji aż przez 40 minut i nie będziesz musiała na niego czekać w kolejne,
 2. po prostu do nas przyjedź, postaramy się poświęcić Ci jak najwięcej czasu jednak niestety może się zdarzyć, że będziesz musiała zaczekać. Zawsze na zmianie jest 2 doradców - jeden obsługuje rodziców umówionych a jeden jest dodatkowy na awaryjne sytuacje :)

Jak wygląda taka konsultacja?

 1. Doradca noszenia zada Ci kilka ważnych pytań, opowiesz o swoich potrzebach i potrzebach Twojego dziecka.
 2. Specjalista zaproponuje Ci kilka nosideł, które spełniają wcześniej wymienione oczekiwania.
 3. Doradca pomoże Ci przymierzyć nosidełka i wyregulować je tak aby noszenie było komfortowe dla Ciebie i maluszka.
 4. Po wybraniu jednego modelu doradca nauczy Cię jak zakładać nosidełko na plecach, jeżeli będziesz chciała zrobisz to również samodzielnie pod jego okiem. Razem wyregulujecie nosidełko abyś miała pewność, że wiesz wszystko na jego temat i będziesz umiała samodzielnie wyregulować je w przyszłości 

Usługa kosztuje 45 zł a dobór trwa około 30-40 minut.

Jeżeli zdecydujesz się na zakup swojego nosidełka w CarryLove.pl w przeciągu 30 dni to jego cenę pomniejszymy o 45 zł  Nie musisz dokonywać zakupu od razu po konsultacji, masz czas do namysłu 

Dlaczego warto jest skorzystać z konsultacji?

 • Każdy z nas ma inne potrzeby, oczekiwania względem nosidełka oraz co najważniejsze różną budowę ciała. Dla każdego będzie pasowało więc inne nosidełko. Jedni wybiorą model ze sztywnym pasem biodrowym a inni z miękkim, bardziej chustowym. Osoby szczuplejsze będą potrzebowały innego nosidełka niż osoby z większym rozmiarem. W sklepie mamy koło 30 różnych producentów, nosidełka różnią się często detalami, na które na początku nie zwracamy uwagi natomiast później mogą się okazać dość istotne. 
 • Przymierzysz nosidełka pod okiem doradcy noszenia - jest to specjalista, po licznych szkoleniach, który na pewno pomoże Ci dobrać coś idealnego dla Ciebie ale również podpowie w którym nosidełku Twój maluszek ma najlepszą pozycję.
 • Doradca noszenia nauczy Cię jak regulować nosidełko pod siebie i dziecko, tak aby czuć się w nim komfortowo i pewnie. Pokaże krok po kroku a później pomoże zarzucić dziecko na plecy jeżeli siedzi już samodzielnie.
 • Po konsultacji zawsze możesz do nas wrócić jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do regulacji oraz pozycji swojego maluszka w nosidełku :)

Zapraszamy serdecznie!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl