Zajęcia dodatkowe - 4 wejścia

Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 24h w dniach pracy sklepu
Cena: 100,00 zł 100.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: carrylove
Kod produktu: E1C6-62850_20181204191422

Opis

Zapraszamy Was i Wasze maluszki na zajęcia dodatkowe, które prowadzone są w osobnej sali w sklepie CarryLove.pl
 • CZWARTKI 10:00-11:00 - Taniec w chustach i nosidłach
 • CZWARTKI 11:30-12:05 - W co się bawić? How can we play?
Z powodu ograniczonej liczmy miejsc obowiązują zapisy i przedsprzedaż biletów i karnetów miesięcznych.
 
Koszt zajęć:
 • spotkanie jednorazowe 30 zł,
 • karnet miesięczny (4 zajęcia) - 100 zł
REGULAMIN (jest akceptowany przez Ciebie w momencie zakupu wejściówki / karnetu na zajęcia przez sklep internetowy):
 • Dzieci na zajęciach pozostają zawsze pod nadzorem rodzica lub opiekuna. CarryLove.pl nie ponosi odpowiedzialności i za dzieci podczas zajęć.
 • Za szkody spowodowane przez dzieci odpowiadają rodzice/opiekunowie. Są oni zobowiązani do naprawy lub odkupienia uszkodzonych rzeczy.
 • REZERWACJA I ZAKUP WEJŚCIÓWKI / KARNETÓW
  W pierwszej kolejności prosimy o potwierdzenie wolnych miejsc (info@carrylove.pl lub przez nasz fanpage na Facebooku) a następnie o zakup wejściówki / karnetu. Tylko zakupienie wejściówki / karnetu daje nam pełną rezerwację miejsca na zajęcia. Wejściówki można zakupić jedynie przez nasz sklep internetowy.
 • ODWOŁANIE / PRZEŁOŻENIE ZAJĘĆ
  W przypadku biletów jednorazowych po potwierdzeniu terminu oraz wpisaniu na listę i ich zakupieniu nie ma możliwości przełożenia zajęć na inny termin. Przy karnetach miesięcznych istnieje możliwość przełożenia zajęć 2 razy w miesiącu i wykorzystaniu ich w przeciągu 2 miesięcy (przy zgłoszeniu nieobecności 1 raz na 2h przed zajęciami i 1 raz co najmniej na 48h przed zajęciami). 
 • Przy grupie mniejszej niż 3 osoby zajęcia zostaną przełożone na kolejny tydzień.
 • CarryLove.pl nie ponosi odpowiedzialności materialnej za rzeczy zgubione lub pozostawione na jej terenie. CarryLove.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody na mieniu i osobiste powstałe z winy współuczestników zabawy.

ZAJĘCIA

CZWARTKI 10:00-11:00 - Taniec w chustach i nosidłach

Idealna okazja na wyście z dzieckiem z domu, na dobrą zabawę, trochę ruchu i poznanie nowych ludzi noszących w chustach i nosidełkach :)

Zajęcia będzie prowadziła Bożena Warpas ♥ 
Prywatnie mama trójki chuściochów Patrycji (3.5) Wiktorii (2.5) i Piotrusia (10 mcy). Na pierwsze zajęcia z tańca towarzyskiego poszła mając niecałe 15 lat. Od tamtej pory taniec stał się jej pasją. Szkoliła się pod okiem takich tancerzy jak Marta Sztobryn (najmłodsza mistrzyni Polski) czy Kamila Drezno znana chociażby z Tańca z Gwiazdami. Wielokrotnie wygrywała Grand Prix organizowane przez Egurrola Dance Studio w kategorii Tańce Latynoamerykańskie na poziomie zaawansowanym. Po latach wspólnych treningów wyszła za mąż za swojego tanecznego partnera. Teraz chce połączyć swoją pasję z zamiłowaniem do chust

CZWARTKI 11:30-12:05 - W co się bawić? How can we play?

„W co się bawić?” to autorski program zajęć muzycznych dla niemowląt przygotowany przez Pani Rytmika

Każde spotkanie to radość muzykowania i odkrywania świata dźwięków. Poprzez piosenki – melodię i rytm, ale także taniec i improwizacje na instrumentach otaczamy dziecko bogatym środowiskiem muzycznym. 

Zajęcia stworzone są z myślą nawet o tych najmłodszych, więc zapraszamy maluszki od 3 miesiąca życia. Dlaczego?
Ponieważ już od 16 tygodnia ciąży jego całe ciało – nie tylko uszy ale i oczy, ręce, nogi chłoną dźwięki. To znaczy, że w tym czasie dziecko jest w okresie wrażliwości na muzykę. Nie musi jej wykonywać, ale rozwija potencjał muzyczny, który w nim tkwi.

Na zajęciach „W co się bawić?” poza instrumentami posługujemy się także różnymi przedmiotami codziennego użytku, byś mógł/mogła kontynuować zabawę w domu bez specjalistycznych sprzętów. 
Zajęcia prowadzone są w języku polskim, ale wykorzystywane są zarówno polskie jak i angielskie piosenki. To kolejne narzędzie dla rozwoju połączeń nerwowych Maleństwa, a dla Mamy i Taty lekka powtórka dziecięcych zwrotów

Opinie o produkcie (0)

Promocje
Płaszcz wełniany Diva Milano, M(38)
Płaszcz wełniany Diva Milano, M(38)
890,00 zł 356,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl