Zajęcia dodatkowe - wstęp jednorazowy

Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 24h w dniach pracy sklepu
Cena: 30,00 zł 30.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: carrylove
Kod produktu: ZAJECIAJEDNORAZOWE

Opis

Zapraszamy Was i Wasze maluszki na zajęcia dodatkowe, które prowadzone są w osobnej sali w sklepie CarryLove.pl
 • CZWARTKI 11:30-12:05 - W co się bawić? How can we play?
Z powodu ograniczonej liczmy miejsc obowiązują zapisy i przedsprzedaż biletów i karnetów miesięcznych.
 
Koszt zajęć:
 • spotkanie jednorazowe 30 zł,
 • karnet miesięczny (4 zajęcia) - 100 zł
REGULAMIN (jest akceptowany przez Ciebie w momencie zakupu wejściówki / karnetu na zajęcia przez sklep internetowy):
 • Dzieci na zajęciach pozostają zawsze pod nadzorem rodzica lub opiekuna. CarryLove.pl nie ponosi odpowiedzialności i za dzieci podczas zajęć.
 • Za szkody spowodowane przez dzieci odpowiadają rodzice/opiekunowie. Są oni zobowiązani do naprawy lub odkupienia uszkodzonych rzeczy.
 • REZERWACJA I ZAKUP WEJŚCIÓWKI / KARNETÓW
  W pierwszej kolejności prosimy o potwierdzenie wolnych miejsc (info@carrylove.pl lub przez nasz fanpage na Facebooku) a następnie o zakup wejściówki / karnetu. Tylko zakupienie wejściówki / karnetu daje nam pełną rezerwację miejsca na zajęcia. Wejściówki można zakupić jedynie przez nasz sklep internetowy.
 • ODWOŁANIE / PRZEŁOŻENIE ZAJĘĆ
  W przypadku biletów jednorazowych po potwierdzeniu terminu oraz wpisaniu na listę i ich zakupieniu nie ma możliwości przełożenia zajęć na inny termin. Przy karnetach miesięcznych istnieje możliwość przełożenia zajęć 2 razy w miesiącu i wykorzystaniu ich w przeciągu 2 miesięcy (przy zgłoszeniu nieobecności 1 raz na 2h przed zajęciami i 1 raz co najmniej na 48h przed zajęciami). 
 • Przy grupie mniejszej niż 3 osoby zajęcia zostaną przełożone na kolejny tydzień.
 • CarryLove.pl nie ponosi odpowiedzialności materialnej za rzeczy zgubione lub pozostawione na jej terenie. CarryLove.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody na mieniu i osobiste powstałe z winy współuczestników zabawy.

ZAJĘCIA

CZWARTKI 11:30-12:05 - W co się bawić? How can we play?

„W co się bawić?” to autorski program zajęć muzycznych dla niemowląt przygotowany przez Pani Rytmika.

Każde spotkanie to radość muzykowania i odkrywania świata dźwięków. Poprzez piosenki – melodię i rytm, ale także taniec i improwizacje na instrumentach otaczamy dziecko bogatym środowiskiem muzycznym.

Zajęcia stworzone są z myślą nawet o tych najmłodszych, więc zapraszamy maluszki od 3 miesiąca życia. Dlaczego?
Ponieważ już od 16 tygodnia ciąży jego całe ciało – nie tylko uszy ale i oczy, ręce, nogi chłoną dźwięki. To znaczy, że w tym czasie dziecko jest w okresie wrażliwości na muzykę. Nie musi jej wykonywać, ale rozwija potencjał muzyczny, który w nim tkwi.

Na zajęciach „W co się bawić?” poza instrumentami posługujemy się także różnymi przedmiotami codziennego użytku, byś mógł/mogła kontynuować zabawę w domu bez specjalistycznych sprzętów.
Zajęcia prowadzone są w języku polskim, ale wykorzystywane są zarówno polskie jak i angielskie piosenki. To kolejne narzędzie dla rozwoju połączeń nerwowych Maleństwa, a dla Mamy i Taty lekka powtórka dziecięcych zwrotów

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl